UK

ONLINE TUITION

To nowa oferta skierowana do wszystkich uczniów potrzebujących korepetycji jeszcze dzisiaj, pragnących usystematyzować swoją wiedzę, przygotować się do klasówki, nadrobić zaległości lub poćwiczyć swój język angielski rozmawiając z naszym Native English Speaker.


Lekcje internetowe są świetną alternatywą dla tradycyjnego nauczania. Korepetytor spotyka się z uczniem na platformie edukacyjnej i rozwiązuje zadania w czasie rzeczywistym razem z podopiecznym. Każdy z uczestników zajęć może pisać, rysować i korzystać z narzędzi matematycznych. Na spotkania przygotowywany jest indywidualny pakiet zadań oraz zestaw niezbędnej teorii potrzebnej do opanowania materiału.

Czasami dostęp do korepetycji stacjonarnych jest utrudniony ze względu na odległą lokalizację, dlatego idealnym rozwiązaniem są KOREPETYCJE ONLINE razem z Europejską Szkoła Korepetycji. Zajęcia przeprowadzone na komputerze, w atrakcyjnej oprawie graficznej zachęcą nawet bardziej opornych uczniów do nauki i pozwolą rozwijać swoje matematyczne umiejętności bardziej uzdolnionym dzieciom.

Korepetycje online prowadzimy w różnych krajach Unii Europejskiej. Znajdziesz nas w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Norwegii i Szwecji.

Zapraszamy serdecznie na BEZPŁATNĄ lekcję pokazową.